Członkowie odznaczeni Złotą i Srebrną Odznaką

Złotą Odznakę

Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej

 decyzją Kapituły otrzymali:

 

26 maja 2008 r.

ANTONIAK Jerzy – O. Gliwicki

ARCZEWSKI Krzysztof – O. Warszawski

BACHMACZ Waldemar – O. Częstochowski

BOGACZ Roman – O. Warszawski

BUCHACZ Andrzej – O. Gliwicki

BURKA Eustachy – O. Gdański

DIETRICH Lech – O. Warszawski

DZIĘCIELAK Ryszard – O. Poznański

ENGEL Zbigniew – O. Krakowski

GARSTECKI Andrzej – O. Poznański

GOLEC Zdzisław – O. Poznański

GOSZCZYŃSKI Jacek – O. Warszawski

GRUDZIŃSKI Karol – O. Szczeciński

JANKOWIAK Roman – O. Wrocławski

JEMIELITA Grzegorz – O. Warszawski

KŁOSOWSKI Paweł – O. Gdański

KMITA Jan – O. Wrocławski

KOISAR Ewa – O. Warszawski

KONDERLA Piotr – O. Wrocławski

KOPECKI Henryk – O. Rzeszowski

LIPIŃSKI Janusz – O. Łódzki

MACHA Ewald – O. Opolski

MATYSIAK Antoni – O. Zielonogórski

MIRONOWICZ Władysław – O. Wrocławski

MOSSAKOWSKA Zofia – O. Warszawski

MOSSAKOWSKI Jerzy – O. Warszawski

MURZEWSKI Janusz – O. Krakowski

NOWACKI Wojciech – O. Warszawski

PARKITNY Ryszard – O. Częstochowski

RADOWICZ Andrzej – O. Kielecki

R Jan – O. Krakowski

SIECZKOWSKI Jeremi – O. Wrocławski

SIOŁKOWSKI Bronisław – O. Bydgoski

SOBIERAJ Wiesław – O. Warszawski

STAROSOLSKI Włodzimierz – O. Gliwicki

STOJEK Zbigniew – O. Krakowski

SZCZEPIŃSKI Wojciech – O. Warszawski

SZELOCH Leszek – O. Zielonogórski

SZMIDT Kazimierz – O. Szczeciński

SZUŚCIK Walery– O. Gliwicki

SZYMCZAK Czesław – O. Gdański

ŚNIADY Paweł – O. Wrocławski

TEJSZERSKA Dagmara – O. Gliwicki

TROMBSKI Marek – O. Bielsko-Bialski

TYLIKOWSKI Andrzej – O. Warszawski

WASZCZYSZYN Zenon – O. Krakowski

ZARZYCKI Maciej – O. Gliwicki

WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

 

4 marca 2009 r.

CZECH Michał – O. Białostocki

GIERULSKI Wacław – O. Kielecki

GOŁAŚ Jerzy – O. Bydgoski

HOLKA Henryk – O. Bydgoski

KASPRZYK Stanisław – O. Krakowski

KURNIK Włodzimierz – O. Warszawski

MACIĄG Edward – O. Krakowski

MIEDZIAŁOWSKI Czesław – O. Białostocki

PĘCHERSKI Ryszard – O. Krakowski

SZABELSKI Kazimierz – O. Lubelski

UHL Tadeusz – O. Krakowski

WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY

POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

 

23 lutego 2011 r.

Cieślik Jacek – O. Krakowski

Drobniak Stanisław – O. Częstochowski

Kleiber Michał – O. Warszawski

Mężyk Arkadiusz – O. Gliwicki

Nagórko Wiesław – O. Warszawski

Podhorecki Adam – O. Bydgoski

Starosta  Roman – O. Poznański

Szwengier Grzegorz – O. Szczeciński

Świder Jerzy – O. Gliwicki

 Witek Andrzej – O. Szczeciński

Politechnika Śląska

 

 

7 marca 2013 r.

Borkowski Adam – O. Warszawski

Delyavskyy Mykhaylo – O. Bydgoski

Elsner Witold – O. Częstochowski

Gawliński Marek – O. Wrocławski

Hendzel Maria

Krupicz Bazyli – O. Białostocki

Maruszewski  Bogdan – O. Poznański

Politechnika Gdańska

 

5 lutego 2015 r.

Bryja Danuta – O. Wrocławski

Kowalewski  Zbigniew – O. Warszawski

 

Łodygowski  Tomasz – O. Poznański

Pieczyska  Elżbieta –  O. Warszawski

 

 

22 marca 2017 r.

Krzyżyński Tomasz  – O. Koszaliński

Sawicki  Jerzy– O. Bydgoski

 

 Seweryn Andrzej – O. Białostocki

 

 

 

 

Srebrną Odznakę

Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej

decyzją Kapituły otrzymali:

 

26 maja 2008 r.

BAUER Jerzy – O. Wrocławski

BRYŚ Gerard – O. Zielonogórski

BURSA Jerzy – O. Gliwicki

DARLEWSKI Jan – O. Gliwicki

DREWKO Jan – O. Szczeciński

GAWLIŃSKI Marek – O. Wrocławski

KUCZMA Mieczysław – O. Zielonogórski

LUBOWIECKA Izabela – O. Gdański

ŁADYŻYŃSKA-KOZDRAŚ Edyta – O. Warszawski

MATUSZEK Tadeusz – O. Gdański

OLEJNICZAK Maria – O. Bydgoski

PILICH Wojciech – O. Gliwicki

SAWICKI Jerzy – O. Bydgoski

SITARZ Marek – O. Gliwicki

SKŁADZIEŃ Jan – O. Gliwicki

SPAŁEK Jacek – O. Gliwicki

SUCHNICKA Hanna – O. Wrocławski

SZWENGIER Grzegorz – O. Szczeciński

ŚWITKA Romuald – O. Zielonogórski

WAGNER Irena – O. Łódzki

ŻELIGOWSKI Andrzej – O. Łódzki

 

4 marca 2009 r.

GLABISZ Wojciech – O. Wrocławski

GROCHOWSKA Elżbieta – O. Zielonogórski

KROCZAK Stanisław – O. Wrocławski

LYSIK Bertold – O. Wrocławski

MARCINOWSKI Jakub – O. Zielonogórski

MAZUR Stanisław – O. Zielonogórski

SADOWSKI Jan – O. Bydgoski

SOBICH Jerzy – O. Zielonogórski

STRICKER Leszek – O. Wrocławski

SYSAK Zdzisław – O. Wrocławski

UŚCINOWICZ Robert – O. Białostocki

WERSZKO Mirosław – O. Wrocławski

ŻUKOWSKI Stanisław – O. Wrocławski

 

23 lutego 2011 r.

Bachorz  Paweł – O. Gliwicki

Będkowski Włodzimierz – O. Opolski

Bodnar Andrzej – O. Szczeciński

Bokota Adam – O. Częstochowski

Chrzanowski Marcin – O. Krakowski

Duda Sławomir – O. Gliwicki

Gasiak  Grzegorz – O. Opolski

Gąsiorek  Damian – O. Gliwicki

Grossman Kazimierz – O. Łódzki

Hann Mieczysław – O. Szczeciński

 

Jureczko Paweł – O. Gliwicki

Kaliszuk  Joanna – O. Zielonogórski

Kawiak Ryszard – O. Szczeciński

Kciuk Sławomir – O. Gliwicki

Kotełko  Maria – O. Łódzki

Lipnicki Zygmunt – O. Zielonogórski

Opoka  Ewa – O. Gliwicki

Orkisz Janusz – O. Krakowski

Skopińska Zdzisława – O. Gliwicki

 

 

7 marca 2013 r.

Buśkiewicz  Jacek – O. Poznański

Fedeliński Piotr – O. Gliwicki

Gładysz Małgorzata – O. Wrocławski

Jankowski Robert – O. Gdański

Jesionek Krzysztof – O. Wrocławski

Moryń-Kucharczyk Elżbieta – O. Częstochowski

Myślecki  Kazimierz – O. Wrocławski

Pozorski Jacek – O. Gdański

Szweda Stanisław – O. Gliwicki

Wągrowska  Monika – O. Warszawski

 

5 lutego 2015 r.

Konopińska Violetta  – O. Gdański

Kozłowska Barbara  – O. Warszawski

Mieloszyk Eligiusz –  O. Gdański

Stosiak Michał – O. Wrocławski

 

Szmigielski Roman – O. Wrocławski

Tarnowski Tadeusz – O. Częstochowski

Winczek Jerzy – O. Częstochowski

 

 

22 marca 2017 r.

 

Janiak Tomasz – O. Bydgoski

Jankowska Małgorzata A. – O. Poznański

Sumelka Wojciech – O. Poznański

Litewka Przemysław – O. Poznański

 Michnik Robert – O. Gliwicki

Mroziński Stanisław – O. Bydgoski

 

Przybyłowicz Piotr – O. Warszawski
Szymczak Tadeusz – O. Warszawski

Tarnowski Wojciech – O. Koszaliński

Trawiński Tomasz – O. Gliwicki

Walczak Tomasz – O. Poznański